| EdynSt a întrebat:

Unde as putea vedea un film 3D de actziune pe net avand in vedere ca am ochelari speciali. As dori ca filmul sa fie free si lung de vreo 30 de minute.
Vrg si un link. nu conteaza ce film este doar sa fie actziune.
oh, daca tot mi-am amintit, cum as putea transforma un videoclip normal intr-unul 3D. daca exista programe de transformat filmele sa-mi ziceti + link.

Vreau sa raspundeti la ambele intrebari. Ms.

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Habar n-ai ce e ala 3d si cum se face.nu mai pune intrebari tampite

| EdynSt explică:

Tampit esti u ca nici nu stii nici ce-i ala 3D.