| Adyspeed a întrebat:

Unde gasesc si eu placi de baza si cu procesor pana in 2 milioane sa imi cumpar? si ce recomandati? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Cauta pe Okazii.ro, gasesti componente pentru orice buget. Succes!

2 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

La ciordeles sau la unu care are calculator mai batran decat tine.

| Sperman a răspuns:

Nu prea o să gasești așa ceva la prețul asta. Dacă o să găsești sigur nu va fi ceva nou, performant. Decat să investesti bani in ceva vechi si dispărut de pe piață mai bine strângi ceva bănuți in plus și iei ceva bun.

Salut!