| ooolifeoolol a întrebat:

Unde intru ca sa sterg istoria browser(tot ce am facut pe pc), caci am auzit ca se salveaza undeva anume in computer...Si,cum fac sa sterg istoria link-urilor? Daca e vreo metoda sa le sterg toate odata sa nu dau delete ca-mi ia toata saptamana...Mersi!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

MOzilla : meniul "history" (sus stanga) -> show all history -> selecteaza toate datile -> click dreapta -> delete
IE : Tools -> delete browsing history

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Dacă folosești Google Chrome, cand ești in el apeși simultan tastele CTRL + SHIFT + Delete (fără plus), iar de acolo selectezi sa șteargă istoria browser-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In google chrome... dreapta sus (unde sunt cele 3 liniute orizontale) setari, istoric, stergeti toate datele de navigare.

| ooolifeoolol explică:

Folosesc google normal si atat...