| catalinutssu a întrebat:

Unde naiba e intrarea AUDIO la Horizon W9009S. Nu gasesc nicaieri, in meniul lui gasesc si "volume", boxe pare sa aiba incorporate, dar nu gasesc unde sa bag firul ala! http://ktc.en.alibaba.com/......9009S.html

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

O poză din profilul monitorului unde sunt mufele ar ajuta mai mult decât modul de abordare al problemei happy.Ca regulă generală mufa jack ar trebui să aibă simbolul de căști, și de asemenea în cazul oricărui produs aste necesară consultarea User guide-ului, ceea ce precis nu ai făcut înnainte de a pune întrebarea.Succes