| fanporsche a întrebat:

Unde pot gasi programul minGW(care sa si functioneze)?

Răspuns Câştigător
| applemobile a răspuns:

Dupa multe cautari am primit de la un prieten link-ul http://infoarena.ro/schimbare-borland/pachet; pe mine m-a ajutat; sper ca te va ajuta si pe tine; apropo...descarca tot pachetul;)

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Naw bro, sincer credeam ca nu stii sa cauti pe google.
Sunt destui pe'aici.

| fanporsche explică:

Astept varianta care functioneaza. Cretaker, crezi ca eu nu stiu sa caut pe google? Ca varianta ta NU e buna.

| fanporsche explică:

Nu-i nimic Cretaker. Scuze daca am fost prea dur. Eu intreb pe TPU doar atunci cand chiar nu gasesc ceva si am nevoie.