| vladsimpaticu234 a întrebat:

Unde pot gasi si descarca subtitrarile in romana pentru seriale de pe animal planet sau nat geo wild?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Subtitrari (realizate de amatori) ai putea gasi tastand pe google denumirea documentarului pentru care ai nevoie de text in limba romana. Nu exista un site in care sa gasesti toate subtitrarile documentarelor difuzate pe posturile tv, ci posibil numai a acelor clipuri care se gasesc si pe internet. Subtitrarile de la tv apartin televiziunii care traduce documentarele si nu pot fi descarcate de pe net.