| GulDan a întrebat:

Unde pot gasi si eu tutoriale in engleza si spaniola gen: un text in engleza si celalat tradus in romana am auzit ca se invata rapid asa.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Fn8m8LHLXNU uite-te e si partea a doua :) Stii ce repede inveti I speak english perfect with help this Tutorial :)

| Marta135 a răspuns:

Stiu ca este cam tarziu, dar iti dau link-ul urmator:
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Sper ca ti-am fost de ajutor! Scuze pentru intarziere...

| Moise_Mihai_Daniel_1997 a răspuns:

Un dia Compras
Hoy voy a un amigo, Miguel.
¿Qué estás haciendo amigo?
Bueno, usted?
Yo quería ir todo el día que compramos algo de Intersport.
Me gustaría crampones ustedes?
Me gustaría... hmm... un balón de fútbol con la firma de Neymar
Pero puede ser una réplica.
Entonces, ¿qué, vamos a comprar!
Y los chicos tienen cumparat equipo topata día y el fútbol, pero las bolas. l-am facut doar im spaniola sorry

| GulDan explică (pentru Moise_Mihai_Daniel_1997):

Daca stii ma poti ajuta si pe mine sa invat?