| Furnicuta000 a întrebat:

Unde pot sa dau la google street view sa imi arate imaginile din 2022 si alti ani nu doar 2023? Inainte puteam sa vad dar acum nu imi mai apare optiunea asta

8 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

In versiunea de browser, in partea dreapta sus, dupa ce ai tras omuletul pe drumul dorit, apare un chenar cu numele strazii, si tot in acea fereastra ai: "See more dates".

https://i.imgur.com/ywVnzmX.jpeg

| Furnicuta000 explică (pentru NLS):

Din pacate nu imi merge laptop ul momentan, folosesc doar telefonul

| Hyperion7 a răspuns:

Din alți ani nu știu dacă poți.
Ca sa activezi street view apeși pe pătrățelele suprapuse de sub bara de căutări>și la tipul hârtii e street view!
Bafta!

| Furnicuta000 explică (pentru Hyperion7):

Ce te face sa crezi ca nu stiu sa accesez street view daca eu am zis ca pot sa vad imaginile din 2023?
Chiar nu pot sa pun si eu o intrebare o data, o singura data, si sa nu ma enervez? Sa pun si eu o intrebare si sa primesc doar raspunsuri la subiect, asta e tot ce am visat vreodata pe site-ul asta

| literallythesamebruh a răspuns:

În aplicația Google Maps, nu? Pentru mine a funcționat următoarea chestie: intri pe locația dorită și doar apeși o dată pe ecran. Îți va apărea posibilitatea să alegi o dată mai veche.

| Hyperion7 a răspuns (pentru literallythesamebruh):

In cazul meu a funcționat big grin

| Andreiandianisandrei a răspuns:

Ca sa faci acest lucru îți trebuie un pc deoarece pe telefon nu mai exista aceasta opțiune. Doar pe calculatoare și laptopuri. Funda?

| Furnicuta000 explică (pentru Andreiandianisandrei):

Ce faci cu fundele? Intreb pentru ca am si eu cateva si nu stiam ca sunt folositoare