| vivigreen a întrebat:

Unde se gaseste cel mai ieftin ipod touch 5? merita banii astia?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Eu zic ca este destul de scump mai zic sa mai astepti 1-2 luni si ajunge lejer pe la 12-13 milioane. Momentan nu merita banii pentru ca e nou aparut si toate produsele Apple au preturi f. mari in comparatie cu performantele lor. Un an nou fericit!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

32 Gb = 300$
64Gb = 400$
De la Apple direct.7 culori.Ma uitai pe ebay dar sint mai scumpe decit la apple.Deci intri la www.apple.com si dai comanda, alegi ce culoare vrei capacitate etc.In Romania nu stiu ce preturi sint.Dar decit sa dai 400$ pe un ipod mai bine mai pui 150-200 si iei iphone tot 5 si ai acolo tot ce vrei. Ipodul asta este exact ca si telefonul doar ca nu vorbesti.Deci de ce sa umbli cu 2 device cind poti avea toate intr-unul singur.