| andutz a întrebat:

Uneori, cand ma joc Sims, mi se blocheaza calculator (asta insemnand ca nu mai pot misca cursorul) si imi apare dupa un scurt timp un scris alb pe un fundal albastru pe monitor, apoi isi da restart singur. De ce?sad

3 răspunsuri:
| Sasha22 a răspuns:

Apare o eroare mare in calculator si pentru a preveni distrugerea componentelor calculatorului sau pierderea fisierelor din el apare asa. Sper ca ti'am fost de foloshappy

| Rikky a răspuns:

Nu ai destula memorie pe calculator.

| webadrian a răspuns:

Acel ecran albatru se numeste BSOD(blue screen of death). Poate fi cauzat și de drivere incompetent programate, memorie stricată, un Registru corupt sau niște DLL-uri incompatibile. Dupa cum probabil banui, jocul este piratat (ar fi o cauza).