| asdD a întrebat:

Urasc! prosti! sa fiu ce m-am inervat intr-o zi (azi si ieri)am stat pe un site si mo fac o reclama la un program de spart parole ym no si eu destept cand am vazut am dat!""prost is" si aiai am vazut 100 mi de comntari ca exista merge ii tare uni nu-i bun nu mai cautati.no dar astai ca nici unde nu am vaz ce va de genul sa-l downloadez. si vr sa stiu daca exista acest program si daca da dati un link aici plsss a era sa uit numele programului se numea... YAHOO MESSENGER SPART PAROLE
... fundita... plss dar nu ma faceti prost sau etcc findca asi eu cred ca nu exista dar sa fiu ramulittongue ca sa stiu daca exista\\

fundita

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Exista programe de spart parole YM numai ca is rare e sansa de 1 % sa dai peste 1 pe nethappy insa nu le au toti nici eu nu am numai hackeri adevaratiwinking le auhappy
Orcum e ilegal un program asahappy si se sparge greu (pentru uni usor alti greu depinde de cultura generala )
Orcum depinde -.- de multi factori
Programe exista trebuie timp si materie cenusie sa faci unu sau sa dai peste unuhappy

12 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Ok nu te fac prost, te fac tampit, pai cum sa existe asa ceva? daca ar exista in secunda 2 firma Yahoo s-ar desfinta, cine ar mai folosi mesengerul daca nu e securizat, crezi ca aia cad e sa iti faci contul, de florile marului cer treiej de mii de date?
Deci, NU EXISTA!

Distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-mi zici in ce limba vorbesti?
Nu inteleg mai nimic din ce ai scris.

| Litlle B a răspuns:

Bai, baiatule... ce-i cu dialectu' asta de balta? Am citi de doua ori ce ai "scris" tu acolo macar sa inteleg esentialul. tu vrei sa stii daca exista vreun program de spart parole? Ei, uite ca nu exista. Cel putin nu unul gratuit. Am o maree rugaminte! Invata putina romana cat sa formulezi si tu o intrebare cu exprimare de bun simt, dupa care poti sa revii pe acest site!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@toti: ce-aveti cu baiatul? se exprima atat de inteligibil incat nu stie nici el daca e prost ori destept... asa reiese din cele ce a scris,

| DDDDDD a răspuns:

Din pacate pentru noi nu exista asa ceva pentru uz general, trebuie sa fii un mic hackerel pentru a putea face asemenea lucrurisad

| -TattO- a răspuns:

Exista... dar nu'i folosit de noi.
e de altii.

se poate face in c++
programatorii stiu cum.

s'au spart parole la banci la NASA si nu se sparge una la mes?

| Derye a răspuns:

Eventual poti incerca un furt de cookie ca sa'i aflii parola, dar doar in caz ca a fost salvata deja.

| Dorinel a răspuns:

Exista keylogger sau sniffer care trebuie implantate in pc'ul victimei...si tie sa-ti vina tot ce a scris pe tastatura cu parole, conversatii pe mess etc. Acuma nu te apuca sa cauti keylogger'i sau sniffer'uri pentru ca poti deveni victima!

| LoveMusic a răspuns:

Nu te fac prost, te fac incult.Pentru că tu nu ai fost la şcoală să înveţi cum se scrie limba română. Pentru că nu există aşa ceva, omule! De ce s-au mai inventat parole, dacă se pot afla? Aşa nu ar mai exista parole şi ai găsi tot câte un utilizator blocat printr-un Y. M. Din ce ai scris, reiese faptul că nici tu nu ştii dacă eşti prost sau nu.Deasta Yahoo! spune clar să nu se spună parola de securitate unui alt user. Până aici ai înţeles, domnul incult?! Aşa, deci, te-am luat cu frumosul, dacă nici aşa nu înţelegi, apăi nici Băsescu nu te poate face să înţelegi, mai ales că îţi trage două palme când te aude. Acum dă-mi fundiţă. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pentru fraieri.laughing
de exemplu :
ti se da o adresa de mail unde sa-ti faci cont cu id tau si parola ta de mes ca sa poti accesa un soft de spart parole. apoi ala care a primit mailul tau intra la tine pe mes si ti-o trage...si tu traiesti cu impresia ca ti-a fost sparta parola cind...de fapt tu singur i-o dailaughing
la asa ceva numai botanistii pun botul.

| Brotacelu a răspuns:

@deea28.defapt unul mai mare
@-TattO-. s-ar putea sa ai si tu dreptate

| ovidel20 a răspuns:

Scrii oribil... este jenant sa citesc ceea ce scrii, pusti rasfatat...