| AlexMoss a întrebat:

Urgent!
Am un Lg GT540 si nu mai am sitemul android pe el adica 2.1 si as dori sa stiu cum pot sa-l instalez mentionez ca telefonul nu se aprinde deloc doar vibreaza si dupa aia nu se intampla nimic si poate ati avut problema si sa imi spuneti si mie cum il rezolv
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| BlackDemon2 a răspuns:

Am avut aceeasi problema cind aprinzi telefonul tine apasat pe cele doua butoane la volum dintr-o parte
acolo osati apara sa faci setarile din fabrica ii dai Yes.
daca nu ia un tutorial de aici cum se reinstaleaza un software de android!
http://www.youtube.com/watch?v=YP3UWOv3jiI&feature=player_embedded#!

SPer ca ti-am fost de ajutor