| BaciuDarius339 a întrebat:

URGENT!
Astazi cand am intrat la PC, pe partea stanga si dreapta a monitorului, mi-a aparut un chenar negru, lung sub forma de dreptunghi si nu stiu ce sa fac ca sa imi fie iarasi deskpotul pe tot ecranul! Am nevoie mare de un raspuns sad

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Ai butoanele de la monitor pentru a regla acele margini. Poti verifica si la ce rezolutie este setat monitorul, poate s-a schimbat, ai facut vreo setare gresita!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Apasa pe auto la monito. daca nu merge. Atunci du-te pe desktop si da butonu 2 mouse proprieties si la Screen rezolution seteazao cum doresti. In caz contrar cautama pe ID : itsoft_2011