| LighteD a întrebat:

Urgent, e o problema serioasa!
Mi-am dezinstalat Google Chrome, pentru ca imi mergea cam prost, se tot blocau paginile, acum l-am reinstalat din nou, merge bine dar problema e cu bookmarks'urile nu imi mai apare niciun in lista barei de marcaj dar cum sa recuperez :paginile favorite de la bookmarks, ca aveam multe care imi trebuie neaparat sad. Cum pot sa fac sa le am inapoi pe toate?
Stiu ca se poate cumva recupera dar, vreau sa stiu exact cum de la cineva care se produce in domeniu sad

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

@ CostyMe, nu e adevarat, Firefox-ul consuma mai mult. Iar in legatura cu Bookmarks-urile, nu le mai poti recupera dar le poti importa pe cele din Internet Explorer, Opera, Firefox... daca le-ai salvat si acolo. tongue

2 răspunsuri:
| DjMitZză a răspuns:

Baga contul Google pe care l-ai avut atunci si o sa iti dea toate marcajele care le-ai avut, la mine a mers.

| CostyMe a răspuns:

Nu se pot recupera odata ce l-ai dezinstalat. Dezinstaleaza Google Chrome ca e mai bun Mozzila de 10 ori. Google Chrome iti mananca din memorie si merge foarte greu. Sper ca te-am ajutat