| koool a întrebat:

Va implor, am nevoie de ajutorul vostru.
Am o grava erroare la directx, nu merge nimica, am cautat toata ziua pe internet solutii si nimic, imi da erroarea:
please refrer to DXError. log and DirectX. log in you Windows folder to determine problem!
DAU FUNDA cine ma ajuta! p. s: am cautat pe internet, sper sa veniti voi cu idei bunestraight face!

1 răspuns:
| Fan7a a răspuns:

Mda. incerca sa il stergi si sa il instalezi din nou dar in alt folder daca se poate. recomandat e in alta partitie (local disk D. C. E...). eu am avut probleme cu directx dar nici chiar asa. oricum sunt 80% sanse sa iti reuseasca