| koool a întrebat:

Va implor, am nevoie de ajutorul vostru.

Am o grava erroare la directx, nu merge nimica, am cautat toata ziua pe internet solutii si nimic, imi da erroarea:

please refrer to DXError. log and DirectX. log in you Windows folder to determine problem!

DAU FUNDA cine ma ajuta! p. s: am cautat pe internet, sper sa veniti voi cu idei bune!

5 răspunsuri:
| xo9ox a răspuns:

Ai incercat sa il stergi si sa il reinstalezi? Daca nu... fa-o!

| capisci a răspuns:

Ai incercat totusi sa reinstalezi DirectX-ul (9. 0c)? Intrebare de bun-simt.

| koool explică:

Da ma!, cand instalez DIRECTX9 asa imi scrie!

| ronin33dan a răspuns:

Go Start>>All Programs>>Accessories>>System Tools>>System Restore -> Click button Restore My Computer to An Earlier Time. Dac anul merge nici asa, descarca direct x direct de pe site de la Microsoft de aici (http://www.microsoft.com/......oduct.aspx si descarci asta "DirectX End-User Runtime". Succes!

| koool explică:

Am facut acest lucru de N oristraight face!~