| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Va place Pewdiepie?
Daca da, ce joc care l-a jucat el v-a placut cel mai tare?
Mie mi-a placut la nebunie cand a jucat Heavy Rain, jocul a avut o poveste interesanta.
Si ador glumele lui pewdie cand joaca Lucius, e destul de haios

5 răspunsuri:
| ConducereaLumi a răspuns:

Mi-a placut cum juca ''last of us'' sau ''evil lucio'' sau cand juca cu amicul sau cry sau cu iubitasa laughing

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Buna! Eu urmaresc de putin timp, nu am apucat sa ma uit la toate episoadele, insa mi-a placut cel mai mult cand a jucat Slender. Se pricepe sa se strambe, sa tipe, sa faca atmosfera. Il ador.

| senrogas a răspuns:

The Walking Dead

| anonymguy3 a răspuns:

Si eu am heavy rain happy

| mariusgamerpewiepie a răspuns:

A fost tare cand juca Amnesia. Super.