| Ghibanu_Alexandru_1998 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cand intru pe laptop(windows 7) nu mi se deschide normal cu start windows imi intrat in reparare computercrying( ce pot sa fac Dau funda si multe multumiri celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ca să repari sistemul(teoretic funcțional, că practic... o să fie mai praf) ai nevoie fie de dvd-ul de recovery fie de kitul de instalare windows.Succes

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca apasand la pornirea pc f8 apare lista cu optiuni si poti intra in safe mode atunci incearca o restaurare sistem, daca nu cel mai recomandabil e o reinstalare a sistemului de operare.

| pozeanimate a răspuns:

Cand pornesti laptopu dai pe f8 in continuu
http://www.home-pc-help.com/images/lastknowngood.jpg

alegi last known good configuration si dai enter

| Robert_Markus_1998 a răspuns:

Sall pai ai o singura varianta cand pornesti laptopul ii dai f8
PS. face asa din cauza ca memoria este virusata si prea mare funda! te rog