| dalionomi a întrebat:

Va rog ajutati-ma pe facebook mi-am pus email-ul si parola dar apoi mi-a zis ceva de genu sa vac un fel de test de verificare daca sunt eu cu niste imagini de-a prietenilor mei iar jos scria cateva nume am completat dar mi-a zis ca nu sunt eu sau nu stiu cum sa zic ce insemna asta si cum sa revin la normal

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Completeaza numarul de telefon ca sa verifica si sa se confirme cu cel inscris pe contul tau de facebook si apoi se va debloca imediat! Bafta!

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

La teste de verificare cu imagini cu prietenii tai, te intreaba daca recunosti prietenii si cine sint ei, uitati-va mai jos si apasati numele prietenilor tai care sint recunoscute din fotografii!

| dalionomi explică (pentru untu):

Da dar apoi mai imi cerea numarul de telefon

| untu a răspuns (pentru dalionomi):

Completeaza numarul de telefon ca sa verifica si sa se confirme cu cel inscris pe contul tau de facebook si apoi se va debloca imediat! Bafta!

| tzus a răspuns:

Deci mai incerci odata sa pui email-il si parola si cand se deschide apesi acolo intr-un colt unde scrie facebook si vezi daca merge asa