| maniac a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine ...am de facut o tema pe comp la mate pe un site wikispaces si trebuie sa raspund la o intrebare de genu "cum aplicam geometria in viata de zi cu zi" dati-mi niste idei. Cel ce da cele mai bune idei are fundabig grin

1 răspuns:
| kleorys a răspuns:

Este foarte folositoare in a-ti dezvolta creierul, a-ti dezvolta abilitatile spatiale, la crearea legaturilor logice, la dezvoltarea gandirii formale, la dezvoltarea gandirii anticipativewinking