| hasegawa a întrebat:

Va rog daca se poate sa ma ajutati cu un program de descarcat filme/muzica/desene animate.Problema este ca folosesc StrongDC insa am nevoie de subtritarea la filme in japoneza sau traduse in limba mentionata mai sus.In acesta tara pirateria nu este la moda si nu gasesc nici un Hub Japonez, am luat toate sitte-urile la puricat insa nu merg.Va rog daca se poate sa ma ajutati cu niste Hub-urii unde pot gasi subtitrarea la filme in japoneza, sau un alt program cu care sa o pot descarca.

2 răspunsuri:
| hasegawa explică:

Am incercat, insa imi da cu totul alte limbi de descarcare si nici una in japoneza (scuze pentru adresarea nepoliticoasa cu limbile)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi descărca gratis filme noi de pe site-ul www.Kiss-Zone.net.