| Skyfalling a întrebat:

Va rog, este urgent!

Astazi, am un proiect la scoala denumit,,Toleranta intre religii"
Am facut un videoclip in Pro Show Gold.
Cum dau save la video? Adica, am dat save, si mi-a aparut in,, My Documents" dar daca dau click acolo mi se deschide pagina de editare ( cea in care adaugi titlul si fundalul)
Vreau sa il bag pe un stick de 2 giga.
Maine va trebui sa prezint proiectul. Deci sunt in criza de timp.
Intrebarile sunt :

-Cum pot sa dau save, sa se salveze ca si videoclip normal?
(pas cu pas daca se poate. este prima data cand folosesc PRO Show Gold.)
-Cum il pun apoi pe stick? (tot pas cu pas )

Va rog, daca stiti nu ignorati intrebarea!
Ajutati-ma va rog.

P.S.:La scoala nu vreau sa prezint proiectul cu ajutorul PRO SHOW GOLD. vreau sa se salveze normal in stick, ca videoclip.

Răspuns Câştigător
| cosminX a răspuns:

Apesi pe "Create Output", apoi apesi pe "Type"(acolo iti vor aparea tipurile : Dvd, HD, VideoCD etc) alegi ce vrei tu. Apoi dai "Create" si o sa iti apara o fereastra unde sa-l salvezi, ii dai un nume si dai save.
Asa e la mine cel putin big grin
Daca te-am ajutat, please funda! happy