| PCDemon a întrebat:

Va rog foarte mult sa ma ajutati!
Azi, cand am intrat pe computer am vrut sa rulez un program (. exe ) si imi apare sa selectez cu ce sa deschid programul.
Asa imi face la fiecare program.
Singura cale prin care pot accesa un program este sa dau "Run As Administrator", si merge daca ai dau asa.
Problema e ca eu deja sunt Administratorul, si nu inteleg ce s-a schimbat!
( Am Windows 7 Ultimate 32-bits )

Va rog din suflet sa ma ajutati!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Descarca acest fisier: http://www.sevenforums.com/......lt_exe.reg
Apoi, il deschizi si o sa iti solicite confirmarea din partea ta, click "Yes".

1 răspuns:
| PCDemon explică:

OMFG! Multumesc mult Felix!