| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumoas sa ma ajutati(( dau funda! am un iphone 4s nu de demult. L-am deconectat de la butonu' power si nu se mai porneste! ce sa fac? ((( am incercat sa apas power+home si tot nu ajuta! por si simplu nu se porneste si gata! va rooog frumos sa ma ajutati! Nu mai stiu ce sa fac...

8 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Este ori un scurtcircuit, ori incearca sa il pui la incarcat, daca nu se deschide dupa 30 min, cred ca e dus.

| denyemy a răspuns:

Il bagi la incarcat, daca nu se aprinde nimic dupa 10 minute, mergi la service ca e ceva nasol.

| DaW a răspuns:

Cum adica l-ai deconectat?

| anonim_4396 explică (pentru DaW):

L-am stins. in sens ca am apasat pe power si s-a inchis!

| Yamaha123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scoate cablul de alimentare si baga-l iar

| Yamaha123 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| DaW a răspuns (pentru anonim_4396):

L-ai bagat la pc? cu cablu de date? poate e bagat in dfu mode

| anonim_4396 explică (pentru DaW):

Si cum aflu daca e in dfu mode si cum il fac sa revina la normal?