| connorgc a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti ce sa fac, laptopul meu nu mai vrea sa se conecteze pe nici un browser la Google, Youtube, Twitter, Tumblr, Imdb si alte siteuri, nu pot sa inteleg de ce. Am sters memora si cache si cookieuri si toate dar tot nu merge! Nu pot sa imi dau seama ce s-a intamplat, va rog frumos sa ma ajutati, la inceput cand intram pe aceste siteuri ma puneau sa completez un Survey dar cu timpul nu mi-a mai cerut sa fac acest lucru! Va rog sa ma ajutati!

Multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| ƳourMind a răspuns:

Salut!
Si eu am avut problema asta si era din cauza datei/orei a pc-ului.Incearca sa o modifici sa vezi daca iti merge.
Pa-paa!

| connorgc explică (pentru ƳourMind):

Cum adica, am data si ora normal laughing si mi se intampla asta de aproape 2 luni laughing
o sa incerc!

| ƳourMind a răspuns (pentru connorgc):

Daca ai ca browser moziila firefox incearca sa stergi toate cookie-urile. Faci in felul urmator:
Unelte--->Optiuni--->Confidentialitate---> si ai pe acolo "ati putea dori sa curatati istoricul recent sau sa stergeti anumite cookie-uri" ---> dai stergeti anumite cookie-uri --->si ai o optiune stergeti toate cookie-urile.
Incearca si zi-mi daca iti merge.
Bafta!

| connorgc explică (pentru ƳourMind):

Nu imi merge si sunt pe google chrome, si am incercat aici si nici aici nu merge sad

| ƳourMind a răspuns (pentru connorgc):

Poi atunci incearca sa iti schimbi windows-ul pentru ca exista posibiliateatea asa cum a zis si BlackBoyHD sa ai virusi.(Incearca)
Bafta!

| BlackBoyHD a răspuns:

Cred ca ai virusi!
Dezinstaleaza antivirusul pe care il ai acum(daca ai) si instaleaza MalwareBytes AntiMalware ai descriere si download aici: http://www.tpu.ro/......scarca-de/
Dupa ce il instalezi poti sa dai o scanare completa, apoi poti sa descarci programul asta pentru optimizare (o sa iti mearga PC mai repede): http://www.tpu.ro/......a-spun-de/