| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati! Caut nebuneste baterie si incarcator pentru Sony Vaio PCG-6R1M, imi spuneti de unde le pot comanda? Plz dati-mi un site din Romania! Va rog mult de tot! Dau funda, promit!

3 răspunsuri:
| danadrian26 a răspuns:

Okazii.ro e cel mai mare site de "cumpar, vand". pentru alte siteuri cauta pe goole... numa bine :*

| alexmircescu13 a răspuns:

Buna. Cel mai bine e sa notezi codul de pe baterie. Eu am tot un Vaio, dar alt model, si bateria e VGP-BPS9/B, am cautat dupa modelul asta si am gasit. La tine e alt model, ti-am dat doar ca exemplu. Dupa codul asta trebuie sa cauti, si mai trebuie sa stii ca o baterie ORIGINALA costa intre 70 si 100 de euro. Incarcatorul e cam 200 de ron. Evident, poti cumpara baterie compatibila, e mai ieftina dar te 'lasa' mai repede. De asemeni poti cumpara incarcator chinezesc, e vreo 120 de ron, eu din ala am pentru ca nu am mai gasit original. Iti urez succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă comandă aici, http://www.cel.ro/altele/contact_us.html
Pa, pa.