| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum descarc(pe pasi) muzica pe telefon. Am un samsung s3650( Corby). Primiti funda desigur!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ma eu am nokai da cred ca e la fel!
bagi cablul usb-te duci in my coputer -cauti deviceul (probabil ca e in i, sau iti apare direct pe ecran ) -(mentionez sa dai transfer de date cand bagi cablul usb ) -te duci in sounds (fisierul ) -il deschizi -dai copy paste la melodii -si scoti cablulwinking

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Am si eu Samsung corby asa ca te pot ajuta. Poti descarca muzica din calculator cu ajutorul unui card de memorie (vezi foto)
http://www.24h-gsm.com/images/Card-Memorie-Nokia-MicroSD--MU-37,2GB-98.jpg
iar apoi vei avea nevoie de un Stick USB cu intrare pentru cardul de memorie. Vei pune cardul in el (vezi foto)
http://chetroni.com/......-Drive.jpg
si il vei conecta in spate la mufa USB.

Sau o alta varianta mai simpla ar fi daca ai avea un cablu de date insa la Samsung corby nu primesti. Totusi in cazul in care ai si un cablu de date primul capat il atasezi la telefon iar celalalt in USB.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Ar cam trebui sa dai funda.

| stefy3663 a răspuns:

Pai acest lucru e usor pentru ca si eu am avut ...deci prima oara iti copiezi link-ul de la melodia pe care o vrei de pe youtube si te duci si o puni pe acest site www.listentoyoutube.com ...acolo mai jos ai un loc unde sa pui url.si dupa dai "go" si de acolo astepti si dupa ce se incarca si e gata dai download si gatta melodia dar acum cum ti-o pui pe telefon, daca ai cablu de date e mai usor dar daca ai laptop folosesti un adaptor de card si il bagi pe margine laptop-ului si acolo iti intra un fisier cu tot ce e pe cardul tau si iti pui melodia. sper ca te am ajutat

| atasieinuti a răspuns:

Vreau sa descarc muzica pe telefon