| Ani68 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum sa procedez pentru depunere de fonduri in contul Okpay prin transfer bancar?

1 răspuns:
| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Conturile care nu dețin sediu ex Skrill pot fi alimentate doar prin transferuri bancare, care se taxează cu comision de:transfer bancar și în cazul în care tu ai contul in eur(care depui banii) și contul care face transferul este in Ron se mai aplică și taxa de schimbare a banilor, îți schimbă banii cu schimbul valutar care il au cei de la banca, sper că m-ai înțeles :d