| illegalb0y a întrebat:

Va rog TPU, ajutati-ma! Am o problema cu pingul si pe calculator si pe ps3...Cand joc LOL pe calculator imi arata ca am pingul 700-800, si dupa cateva secunde revine la 40-50.Si pe PS3 la fel,dar numai ca acolo nu imi arata pingul, doar ca ramane blocat si dupa cateva secunde revine dar cu jucatorii in alta pozitie pentru ca atunci cand am avut eu lag meciul se juca in continuare...Imi puteti da si mie o rezolvare a acestei probleme? happy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai inchide din programele care utilizeaza banda de internet.
2. Daca ai un router slabut, asa se intampla.

| D3letrix a răspuns:

Fa-ti o scanare.Am avut si eu problema asta.Sau poate e de la net si chiar nu ai ce sa faci.Se mai intampla sa fie si de la ei.