| IoanaGabb a întrebat:

Va rog TPU ajutati-ma, cum pot sa sterg parola de pe pc, daca nu o stiu! O stie mama, si la cum e de rea cu mine, nu vrea sa mi-a scoata! Va rog din suflet, in seara asta am fost batuta in ultimu hal, nu mai pot, nu o mai suport! Vreau sa pun punct odata! Va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cauta Ophcrack.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Postarea ta nu are legatura cu categoria Dragoste si sex.Numai bine.

| raidxp a răspuns:

Ce sistem ai xp sau win 7?

| Tchami a răspuns:

Dai la Start jos in partea dreapta si dai pe poza de sus acolo vezi gasit "Change paswword" sau "Delete password" dar mi se pare ca daca vrei sa o stergi iti cere sa bagi parola mai intai apoi te lasa sa o stergi deci...esti pusa intr'o situatie naspa...scuze scump :*

| goshty a răspuns:

Poti sa o stergi insa daca intrii in Safe Mode. Mi se pare ca pe tasta F2 intrii, vezi ca scrie jos cand deschizi calculatorul. Intrii normal, insa nu iti cere nici o parola. Apoi faci cum a scris @ursuletzu mai devreme. Treaba e 100% valabila pentru XP. Pentru windows 7 nu stiu daca functioneaza ca nu am incercat. bafta!

| Codrin_Vicu_1987 a răspuns:

Ai parola de bios(adica cand porneste calc) sau parola de windows(inainte de intrarea in windows). Daca e de bios si ai laptop ibm sau Lenovo se rezolva daca e in windows cel mai simplu e ca intr-o zi cand mama ta e acasa ii ceri sa-ti dea calc, iti salvezi ceti trebuie din el pe un hard apoi iti dezinstalezi windowsu si-l reinstalezi.

| Alex299 a răspuns (pentru Codrin_Vicu_1987):

Cum se poate dezinstala windows-ul

| miiiia545 a răspuns:

Nu stiu imi pare raustraight face!