| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Va rog TPU sa ma ajutati!
de ce nu merge sa-mi instalez windows media player?
il iau de pe internet, dau run, dupa ce se incarca acolo imi apare o chestie cu validate dau acolo si apoi nu mai merge?
http://i.imgur.com/Pkc8W.png
puteti sa ma ajutati? va rog
dau funda.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ia o versiune anterioara a programului si vezi ca trebuie sa fie pe google niste tutoriale cum sa faci upgrade...sau instaleaza windows 7

| whitehair a răspuns:

Nu ai windows cu licenta, dupa ce apesi "validate" nu orimesti un mesaj de genul "santeti victima unui program contrafacut"?
si ce dracu faci cu media playerul ala, sant o gramada de softuri free pe net pentru orice ai vrea sa faci cu computerul.

| MaRiaN96 a răspuns:

Updateaza windowsu sau daca nu merge ia-ti Bs Player ca e mult mai bunwinking
fundita?big grin