| oOvidiu9372 a întrebat:

Va salut!
Am un amplificator, doua boxe si un mixer toate conectate dar mai doresc sa mai adaug inca un amplificator in configuratie pentru niste subwofere. Cum le fac legatura?/.

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Dacă vrei inca un amplificator strict pentru subwofere trebuie filtru trece-jos pentru frecventa subwooferelor asta daca nu au așa ceva sau amplificatorul nu e prevazut cu filtrul respectiv.
Important este sa poti face rost de filtre trece sus pentru boxe si trece jos pentru subwoofere, offf unde-o fi răposata revista "Tehnium"