| imbauser a întrebat:

Va salut am un gps lodestar si vreau sa reinstaleaz windowul ce 6.0 si nu stiu cum trebuie sa procedez ma puteti ajuta va rog dau funda la raspunsul care ma ajuta

1 răspuns:
| fasole1 a răspuns:

Pai e usor, plugezi cablul de date in laptop /PC, cauti pe net windowsul dorip si specificand pentru ce anume ( GPS ) si de acolo download apoi prin intermediul USB-ului il transferi in GPS ( desigur e posibil sa te intrebe daca doresti sa accepti MASS TRANSFER ) dai accept ( daca ai o parola o sa te intrebe de ea ) si de acolo ar trebui sa fie totul lejer. Daca sunt inconveniente PM