| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, astazi am cumparat de la cineva, nu de la magazin o tableta Allview AX2 Frenzy. Am incercat sa descarc de pe Magazin Play, am Wifi-ul pornit, dar nu ma lasa. Orice descarc imi zice "Eroare la recuperarea informatiilor de pe server". Ce trebuie sa rezolv la ea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca o restartare a tabpetei si revine la setarile din fabrica si cred ac merge sau daca nu verifica daca esti conectat cu contul de e-mail sa ce cont ai. DACA NU MERGE NICI UNA DINTRE ACESTE VARIANTE CONSULTA PE ALTCINEVA SAU DUTE LA UN SPECIALIST. RESTARTAREA O FACI DIN SERARI SAU E POSIBIL SA AIBA UN BUTON MIC CA LA ROUTER.

| AdrenalinTm a răspuns:

Intra in magazin play din setari si trebuie sa stergi ramasitele nedescarcate si cand mai iei ceva de pe net ia pe rand 2-maxim 3 deo data si astepti sa se instaleze nu 10 de aia s-a blocat asa