| Dino25 a întrebat:

Va salut! Contul meu de Telegram a fost hackerit si am pierdut grupurile Romania FLAC, Romania DVD si Cea mai mare biblioteca de muzicala din Romania. Eram destul de activ acolo. Ma puteti ajuta sa le recuperez? Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Intri pe telegram cu numaul tau de tel/ setari/ privacitate si securitate/ dispozitive si inchizi sesiunile pe celelalte dispozitive.
Schimbi numele de utilizator si recuperezi grupurile.

| Dino25 explică (pentru Goete):

Multumesc! Am schimbata numele, am intrat in setari/pri./sec. dar nu gasesc "dispozitivele".

| Goete a răspuns (pentru Dino25):

Si daca intri doar insetari?

Gasesti "Dispozitive"?
poate nu scrie chiar asa romaneste ideea e ca acolo gasesti toate diispozitivele unde ai initiat sesiunea cu contul tau

| Dino25 explică (pentru Goete):

N-a mers. Asta e. Poate gasesc niste invitatii pentru acele grupuri. Iti multumesc mult!

| Goete a răspuns (pentru Dino25):

Bafta
Si ai grija de conturile tale

| Dino25 explică (pentru Goete):

Pai, ce sa fac? Le-as pazi cu arma dar n-am cum. Asta e riscul. Vulnerabilitatea pe internet e non-stop, oriunde. Te salut!