| costras95 a întrebat:

Va salut TPU! Am o intrebare pentru cei care se considera consumatori de animatie.
Eu sunt graphic designer si de curand am intrat mai tare pe piata online din Romania. Stiu ca suna ciudat cu piata si nha. Ideea este ca vreau sa fac un scurt metraj de animatie si stiu ca multi dintre voi vizioneaza astfel de videouri. Vreau sa stiu cam care ar fi cea mai tare nisa de animatie, adica cam ce animatii sunt cele mai vizionate?
Pentru cei curiosi acesta este site-ul meu http://windtechart.ro/

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Cred ca stii ca majoritatea din tara se uita la roboti...