| morosanu55 a întrebat:

Vad ca Adobe flash player nu mai functioneaza iar cand urmaresc fete online, imaginea se incarca mai greu, rezolutia video tot se schimba, nu este stabila...stiti vreo rezolvare

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Foloseste ca browser: Internet Explorer.
Dar sa nu dezinstalezi inca Adobe Flash Player.
In mod normal ar fi trebuit sa functioneze html5 in loc de Adobe flash player; dar se pare ca nu toate site-urile si browserele s-au grabit sa faca schimbarea.

| LPCTSTR a răspuns:

S-a incheiat suportul pentru Flash si continuturile bazate pe Flash. Tu nu poti face nimic, trebuie ca dezvoltatorii sa actualizeze siteurile la HTML5.

| raMLesS a răspuns:

Dezinstaleaza-l. Funda?

| Yuoia a răspuns:

Adobe flash player stiu ca s-a scos de la 31 decembrie 2020.

| MValentin a răspuns:

Adobe flash player nu mai funcționează pe Chrome de la inceputul anului 2021.

| cfrtobias a răspuns (pentru MValentin):

De azi nu functioneaza, nu cum crezi tu