| florynflr19 a întrebat:

Vand laptop Acer Aspire 7715z perfect functional 2 ani, http://www.expertreviews.co.uk/laptops/277687/acer-aspir e-7715z/specifications! Aici scrie ca hardu e de 250 dar eu il am de 320! Ieri am fost cu el la curatat am dat 100lei! Cat credeti ca as putea lua pe el! am dat 2.500 lei! Astept.

2 răspunsuri:
| pcsick a răspuns:

10-1500 ron, in functie si de aspect, autonomia acumulatorului, etc.
arunca o privire pe okazii.ro..gasesti asa ceva second hand. iti poti face o idee

| GavanRemus1990 a răspuns:

Cam 1.500lei depinde ce aspect are si specificatii tehnice.