| waXonwaXoff a întrebat:

Vara asta voi pleca intr-o zona unde nu am internet dar imi voi lua calculatorul.Am pe el jocuri si filme.
INTREBAREA:Exista vreun procedeu ca sa am net 30 de zile spre exemplu chiar daca nu-s conectat. Fara stick din acela care cred ca este doar pentru. laptop eu am pc.
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, îmi pare rău.
Pa, pa.

| Oxandero a răspuns:

Hello! Poti utiliza telefonul mobil pe post de modem si te poti conecta la internet temporar. Iti poti activa si o optiune de net cu trafic limitat. De ex, la Orange prepay, pentru 3E ai 20 de MB. Sau poti achizitiona un modem de la Vodafone cu cartela preplatita.
Cheers!

| boggy a răspuns:

Ce Oranje mah laughing Fii atent DeAgle iti poti lua de la Vodafone Un Abonament Prin Stick Broadband dar nu iti recomand e foarte Slab la fel si la Orange deci poti incerca prin Romtelecom happy are internet la viteze de 2mbps parca. numai stiu sigur. verifica site-ul iar cu 2 mbps poti ajunge intre 150-200 kbps acum nu stiu in ce zona te vei afla. sper ca a fost de ajutor raspunsul meu happy cya

| Alina a răspuns:

Nu, e imposibil straight face

| AlexBitza a răspuns:

Merge si pentru pc stick din ala de la vodafone sau oranje sau al vodafone ( am avut eu pe vodafone dar nu stick era un modem mic cu cartela, dar necesita abonament )mai nou am avzut pe la televizor ca poti baga de la cosmote si bagi carela reincarcabila deci bafta!

| NuGasesc a răspuns:

Nu mai baga in seama raspunsurile date de toti necunoscatorii. SE POATE! cum a scris si anonim si AlexBitza :
Merge si pentru pc stick din ala de la vodafone sau oranje sau al vodafone ( am avut eu pe vodafone dar nu stick era un modem mic cu cartela, dar necesita abonament )mai nou am avzut pe la televizor ca poti baga de la cosmote si bagi carela reincarcabila deci bafta!

| Zuuuuz a răspuns:

Poi ar exista o solutie sa te conectezi prin internediul telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stickul este atat pentru laptop cat si pentru sistem Desktop (calculatorul clasic) si se conecteaza prin USB!