| yyyyy a întrebat:

Vazand la tv ca se face reclama la un produs relax&tone m-am gandit sa il cumpar. am dat comanda, a venit acasa nu mai ca nu stiu cum se da jos plasa de protectie. Ma puteti ajuta? adi sa imi spuneti cum se face?

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Daca te uiti intr-o parte este o gaura. Bagi degetu si tragi. Nu stiu cum sa iti explic mai bine laughing Te uiti intre dispozitiv si ala care se roteste. Sper ca ai inteles daca nu lasa-mi un msg.