| Alex66 a întrebat:

Vreau niste teme pentru Nokia 5230 cele mai tari teme FUnda +vot

Răspuns Câştigător
| Yuyakee a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5230-themes_2464/1/
sper sa iti fie de folos:* numa ca eu am cont pe site si ti-am cautat telefonul dar sa it i faci cont este foarte simplu iti introduci un nume, parola si adresa de email si iti alegi telefonul:*

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrSpooky a răspuns:

Http://www.zedge.net/themes/3413/nokia-5230-themes/ aici e paradisul temelor pentru telefon:)) alege una din care iti place

| DeepInDarkness a răspuns (pentru Effyyyy):

Da cu ce program trebuie' sa le deschizi, daca le download-esi pe pc? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| DeepInDarkness a răspuns (pentru Effyyyy):

Mersi :* Dar inca o intyrabare mai am...la Nokia E5, am vreau sa pun o tema de pe pc, dar nu stiu in ce folder, nu le am cu telefoanelelaughing Daca stii te rog sa-mi zici, mersi mult! :*

Răspuns utilizator avertizat
| Ţanc_Daniel_Vladut_1992 a răspuns:

Locu unde gasesti ce tema vrei ce joc vrei ii pe mobile9 nu pe zedge ca ala ii naspa ce gasesti pe el crede-ma eu l-am folosit si nu mi-a placut da mobile9 il folosesc de 2 ani si perfect pentru toate telefoanele

| Yuyakee a răspuns:

Multumesc pentru funditapuppy dog eyes

| Alex66 explică (pentru Yuyakee):

Npcbig grin

| Yuyakee a răspuns (pentru Alex66):

love strucklove struck:X

| Alex66 explică (pentru Yuyakee):

:::X::::****

| Yuyakee a răspuns (pentru Alex66):

blushing >:d