| MaNDwN a întrebat:

Vreau pun filmware la un Sony errricson k750i, imi puteti spune de unde iau fisierele MAIN si FS (cu extensiile.mbn respectiv.fbn)? am cautat si numa, numa nu gasesc sad

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Pai si nu merit funda fiind ca am fost singuru de am incercat sa te ajut

| MaNDwN explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Okokok. iti dau. dar ca sa stii si u. am mai pus 3 intrebari de genu. si acolo m.i s.a spus de un program cu care a m incercat si de la programu ala a pornit tot. mi-a trebuit o dupa masa intreaga sa il fac deoarece fisierele sunt ff greu de gasit. happy

3 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta ca si eu am avut Sony erricson k750i, si am pus la fel ca tine, si mi-a spart sistemul la Sony erricson si l-am dus la reparat. Te rog frumos sa imi dai funda tongue

| MaNDwN explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Aaa, am uitat, sa sterg intrebarea. l-am reparat, si merge mai bine ca inainte. e perfect.winking