| Bianca_4346 a întrebat:

Vreau s eu programul asta: PhotoInstrument v2.0 Build 177 Portable ma ajuta cinevahappy va rog... daca puteti...

7 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Ai cautat macar? http://u.nu/82yy

| LORY a răspuns:

Incearca pe: www.softpedia.com

| Bianca_4346 explică:

Nu gasesc sa il downloadez

| dada18x a răspuns:

Am eu setup`ul de la PhotoInstrument. Lasa-mi un mesaj cu id tau si ti-l pot trimite pe messenger. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am downloadat si atunci cand am dat sa salvez o poza trebuia sal cumpar asa ca folosesc Snipping Tools care se afla in Accesories ( windows Vista)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kauta p google photoinstrument v2. 0 si dai pe prima trebuie sa ashtepti 50 e sec da meritabig grin si daca vrei sa salvezi poza cand faci poza apesi pe printscreen de la tastatura mergi in paint sh dai paste si dupa aia dai la patratu ala de pe primul rand de sus si dupa aia tai poza si dai copy tohappy

| Oana16_4726 a răspuns:

Il am eu