| mihaimcm a întrebat:

Vreau sa ajut pe cineva care asi face site sau fan site la ceva anume sau blog etc, sunt grafician si nu pot sa zic cas genial sau incredibil la asa ceva pot oricum sa incerc sa creez ceva foarte apropiat de imaginea din mintea persoanei respective, dar prin postul asta doresc sa invat mai multe de la noi persoane, in mare vreau sa lucrez si o si fac pe GRATIS. XD

1 răspuns:
| Heliodor a răspuns:

Daca lucrezi in html trebuie sa vorbimbig grin
daca esti si din bucuresti, este si mai bine
pe mine ma intereseaza s afac site, momentan invat html incet incet prin site de atestat, nu prea ma descurc la grafica