| bratasanu a întrebat:

Vreau sa cumpar un calculator in urmatoarea configuratie:
Placa de baza Gigabyte 890GPA-UD3H, Procesor AMD Phenom II 965, Carcasa Antec SONATA III 500 EC, Memorie RAM Team Group Elite Kit 8GB,
HDD Western Digital Caviar Black 1TB. Am rugamintea sa sa ma sfatuiasca cineva daca este OK.
Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ar merge ceva inbunatatiri la configuratia asta...in rest e binisor, daca vrei da-mi un mesaj si zi-mi ce buget maxim ai + toate componentele pe care vrei sa le iei

Răspuns utilizator avertizat
| bilboo a răspuns:

Da nu am ce sa zic dar sincer tiàr trebui si o placa video sau probabil ai uitat sa o specifici...laughinglaughing

| costin95 a răspuns:

Este unul foarte bun ce hdd are?