| Yukki a întrebat:

Vreau sa downloadez ceva de pe net, dar imi spune ca C este full, cu toate ca am intrat in el si nu este mai nimic acolo, si vreau sa il downloadeze in D, am incercat sa intru la optiuni si am schimbat locul unde sa se downloadeze, dar tot nu merge, tot acolo ma da... ce pot sa fac

DAU fundita! big grin

3 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Incearca si cu Chrome, s-ar putea sa mearga.
Daca nu e de la spatiu propriu-zis, este sigur de la virusi.

| mariussf18 a răspuns:

Ce browser folosesti la descarcare? Si cat spati liber ai pe C?

| Yukki explică:

Pi am Mozila Firefox si spatiul pe care il am este de 13.2GB