| GulDan a întrebat:

Vreau sa fac si eu bani online! dar nu porcarii cu clikuri,reclame. vreau sa castig din ce merit, din ce am muncit.Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista destule site uri cu proiecte freelancer insa trebuie sa stii programare, web design, seo...

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| castigabanioline a răspuns:

Salut.
Probux este site-ul pe care il recomand. Cu numai 5 minute petrecute pe zi poti castiga bani frumosi stand comod acasa! Si cand spun frumosi nu ma refer la 10 centi, incepi sa zicem cu un dolar pe zi si poti ajunge rapid la 50 de dolari pe zi.
Nu e nici o scamatorie. Incerca si tu!
http://www.probux.com/? rh=63757270616E72616475