| Skylerx a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip. Am programele necesare, dar am vazut la unele videoclipuri poze gif (daca nu stiti, poze miscatoare). Eu pot pune numai poze jpg (poze care nu se misca). Este vreun program pe care il pot downloada pentru a pune poze gif la un videoclip? Va rog... Am nevoie unrgent deoarece am o poza foarte frumoasa si este gif. Vreau sa o pun la un videoclip. Multumesc celui care imi da si linkul de unde il pot downloada... Multumesc si tuturor celor care imi dau raspuns la aceasta intrebare! Sunt nerabdatoare pentru a face acel videoclip. Multumesc tuturor anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Poţi încerca dacă ai nero cu Nero vision sau să faci secvenţele sub formă de videoclip(adică să pui pozelke ce compun viitoparea aniumaţie într-un clip) şi apoi să uneşti clipurile folosind nero Vision sau Hostech video editor(şi ăsta e bun în caz că nu foloseşti nero complet). Succese

2 răspunsuri:
| florinflorin14 a răspuns:

Pai le faci tu sa se miste
dai cu zoom sau alte procedee
is acolo mai jos ca in windows movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Easy GIF Animator v5. 1. 0. 44
http://www.h33t.com/details.php?id=2ad925dc236f4c2ca042c07dc3be72df0ecb8745