| alexz98 a întrebat:

Vreau sa im cumpar un calculator care are urmatoarele caracteristici:
Intel Dual Core 2.6, Nvidia Gforce 8400 1GB, 2 Gb RAM, 500 GB Hard Disk, Windows 7...
O sa mearga GTA 4 Pe el...si daca da la ce calitate? Si o sa mearga cam orice joc?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Win7 cere resurse mai mari dar eu cred ca ai de unde sa-i dai. In concluzie, da-i bataie pe high detail si doar daca vezi ca nu merge prea bine da-l pe mediu. Succes!

1 răspuns:
| vali9 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga gta 4 doar daca dai setarile la minim.