| sebi12full a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop pana in 1700 de lei si gasesc multe Fujitsu cu niste specificatii parca prea umflate pentru pretul asta pe Emag. Oare sunt bune? Am auzit ca se incalzesc repede. Adica era unul cu i7 si 8gb ram sau mai unul de i5 cu 16gb ram

3 răspunsuri:
| ynexistenta a răspuns:

Uite ceva bun https://l.profitshare.ro/l/6796283 dai copy paste in google

| Paul_Samuel_1999 a răspuns:

Depinde in ce ai vrea sa folosesti daca ai vrea in gaming nu prea ti-as sugera ti-ar trebui o placa video dedicata, si nu stiu ce sa zic nu prea am auzit lucruri bune despre fujitsu, acum tu stii...

| sebi12full explică (pentru Paul_Samuel_1999):

Nu pentru jocuri, doar vreau sa-mi iau unul sa mearga bine sa nu se blocheze si sa se miste mai repede. As putea folosi gen Photoshop sau pentru a anima